Izdelki
Brooklyn Vest Véronilika Loubry Nuit
Bombažni plin kimono matt
Ena velikost (velika velikost S-L)
Kompozicija: 100 % bombaž
Narejeno v Italiji
€90,00
Telovnik Calvi I Fuchsia
18 % angora - 12 % volna - 40 % poliakril - 28 % najlon - 2 % elastan
€49,90
Udoben telovnik
Telovnik brez rokavov v obliki srca – bež in čokolada Prijeten kardigan, ki ga bomo želeli nositi vso jesen 🤎 S svojim zelo mehkim materialom z učinkom ovčje kože in majhnimi čokoladnimi srčki ta jopica brez rokavov takoj doda topel...
€39,90
Ženski telovnik vzhod I prah Kitajska
Telovnik brez rokavov je na voljo v številnih barvah in ga je mogoče nositi sam ali z majico z dolgimi rokavi spodaj, da spremenite sloge, odvisno od letnih časov in priložnosti.Naravnost in bližnjicoBrez rokavovOkrogel vratZapiranje gumbovLogotip obliža "hiša amv" prišita...
€145,00
€70,00
Gaston I Black telovnik
Gaston I Ecru brez rokavov vam doda šik in eleganten dotik vaši obleki. Ta telovnik je narejen iz visokokakovostne tkanine, kot nalašč za vse priložnosti. Nosite ga, da dodate prefinjeni dotik svojemu videzu.
€39,90
€20,00
Grace in kamela in črni telovnik
100% poliester
Léopard je natisnil moumout jopič, podvojen z 2 žepi
€44,90
Laura I Navy telovnik
Telovnik Laura je majhen nagelj. Brez rokavov za zelo trendovski retro videz, majhen napis v hrbtu 🌈
Elyse meri 1M64 in nosi velikost s/m
15%angora 5%volna 30%viskoza 50%najlon
€69,90
Luby i sivi telovnik
V -Necke Telovnik, brez rokavov z gumbi, zaprtimi na sprednji strani. Naravno rezano z boki, s cvetličnim vezenjem.
Kompozicija
15% angora
5% volna
30% viskoze
50% najlon
€79,00
€35,00
Magda i ecru telovnik
Majhen sezonski telovnik s svojimi majhnimi vezenimi cvetovi.
5% volna 25% poliamid 30% poliester 40% akrila
€49,90
Manila brezrokavnik
66 % RECIKLIRAN POLIESTER 15 % POLIESTER 7 % POLIAMID 10 % VOLNA 2 % ELASTAN
€49,90
Mathis telovnik
Majhna dodatna stvar, ki se ogreje… in vas nasmeji! Želite povečati nekoliko preveč pameten videz? To Moumoute brez rokavov je za to! Z zvokom cvetoči tisk pep 🌼 In njegova mehko mehko teksturo 🐑, brca (ali bolje rečeno vroče!) V...
€54,90
€25,00
Misha i leopard telovnik
Naši misha jopiči so majhni rokavi brez rokavov, okrašenih z zelo mehkim fauxnim krznom!
Na voljo v 3 barvah.
Elyse meri 1M64 in nosi velikost s/m.
€27,95
Rose & Orange Pattern telovnik I
7% poliester (recikliran), 31% poliamid, 28% akrila, 4% elastana
€29,98
Nori jopič
Telovnik brez rokavov s pasom. Corduroy. Lahko nosimo z ali brez pasu. Tukaj je predstavljena z našo sassy majico.
Elyse meri 1M64 in ima velikost xs.
97% bombaž 3% elasthana
€49,98
Power I Ecru telovnik
Kardigan z veličastnim vezenjem zadaj. Naš najljubši del te kapsule.
Elyse meri 1M64 in nosi eno velikost. Učinek velikega obsega.
80% volna in 20% viskoza
€29,95
Cobie I telovnik brez rokavov Ecru
89 % RECIKLIRAN POLIESTER 8 % volna 3 % spandeks Majhna jopica, ki jo bomo to sezono radi oblekli v plast! Z njegovim mehko in puhasto pletenje in njegova lepa barva ecru takoj prinese udoben pridih vsem oblekam. Njegovo kroj...
€39,90