Proizvodi
Brooklyn prsluk Véronika Loubry Noir
Pamučni plin kimono matt
Jedna veličina (velika S-l veličina)
Sastav: 100 % pamuk
Napravljeno u Italiji
€90,00
Brooklyn prsluk Véronika Loubry Nuit
Pamučni plin kimono matt
Jedna veličina (velika S-l veličina)
Sastav: 100 % pamuk
Napravljeno u Italiji
€90,00
Udoban prsluk
Prsluk bez rukava u obliku srca – bež i čokolada Ugodan kardigan koji ćemo htjeti nositi cijelu jesen 🤎 Sa svojim vrlo mekanim materijalom s efektom ovčje kože i malim čokoladnim srcima, ovaj kardigan bez rukava odmah dodaje topao i...
€39,90
Ženski prsluk istok I prah Kina
Istočni prsluk bez rukava dostupan je u mnogim bojama i može se nositi sama ili s majicom s dugim rukavima u nastavku kako bi se razlikovale stilove ovisno o godišnjim dobima i mogućnostima.Ravni i prečacBez rukavaOkrugli vratZatvaranje gumbaLogotip zakrpa "Kuća...
€145,00
€70,00
Gaston i crni prsluk
Gaston I ecru bez prsluka za rukave dodaje elegantni i elegantan dodir u vašu odjeću. Napravljen od visokokvalitetne tkanine, ovaj prsluk je savršen za sve prigode. Nosite ga kako biste dodali dodir sofisticiranosti vašem izgledu.
€39,90
€20,00
Grace i deva i crni prsluk
100% poliester
Léopard tiskao moumout prsluk, udvostručen s 2 džepa
€44,90
Laura I mornarska prsluk
Laura prsluk je mali nugget. Prsluk bez rukava za vrlo trendi retro izgled, mali natpis u leđima voli vas 🌈
Elyse mjeri 1m64 i nosi veličinu s/m
15%Angora 5%vuna 30%viskoza 50%najlona
€69,90
Luby I sivi prsluk
V -nok -prsluk, bez rukava s gumbima zatvorenim na prednjoj strani. Ravno izrežite bokovima, cvjetnim vezom.
Sastav
15% Angora
5% vuna
30% viskoza
50% najlona
€79,00
€35,00
Magda i ecru prsluk
Mali sezonski prsluk s malim izvezenim cvjetovima.
5% vuna 25% poliamid 30% poliester 40% akril
€49,90
Mathis prsluk
Mala dodatna stvar koja se zagrijava ... i nasmiješi vas! Želite povećati malo previše mudar izgled? Ovaj Moumoute prsluk bez rukava Je li tu za to! Sa zvukom cvjetni tisak polet 🌼 i njena mekana tekstura stila 🐑, on udara...
€54,90
€25,00
Miša i leopard prsluk
Naši Misha prsluci su mali rukavi bez rukava ukrašenih vrlo mekim umjetnim krznom!
Dostupno u 3 boje.
Elyse mjeri 1M64 i nosi veličinu s/m.
€27,95
Ruža i narančasti uzorak prsluk i
7% poliestera (reciklirano), 31% poliamida, 28% akrila, 4% elastana
€29,98
Nori prsluk
Prsluk bez rukava s remenom. Samt. Može se nositi sa ili bez pojasa. Ovdje je predstavljena naša sassy majica.
Elyse mjeri 1M64 i ima veličinu xs.
97% pamuka 3% elasthane
€49,98
Moć i ecru prsluk
Kardigan s veličanstvenim vezom straga. Naš omiljeni dio ove kapsule.
Elyse mjeri 1M64 i nosi jednu veličinu. Efekt prevelike veličine.
80% vuna i 20% viskoza
€29,95
Cobie I prsluk bez rukava Ecru
89%RECIKLIRANI POLIESTER 8%vuna 3%spandex Mali kardigan koji ćemo ove sezone voljeti slojevito! Sa svojim meko i pahuljasto pletivo i svojom lijepom ekru bojom odmah unosi ugodan štih u sve odjevne kombinacije. Njegovo kroj bez rukava, njegov okrugli ovratnik i kopčanje...
€39,90